Pansiyonumuz

Pansiyonumuzun misyonu, sizlere evlerinizde hissettiğiniz gibi güvenli, rahat, huzurlu ve sıcak  bir aile ortamı yaratarak onların başarılarına katkıda bulunmaktır.

Hanımeli Pansiyon, müşterilerimize karma pansiyonlara göre daha rahat hareket edebilecekleri, daha konforlu bir ortam yaratarak, onların Yalova’daki evleri haline gelecektir.  

Pansiyonumuz, 140 yatak kapasiteli olup, 2012 yılında yurt/pansiyon binası olarak inşaa edilmiştir. Mimarisi, konuklarımızın konfor ve rahatlığına göre tasarlanmıştır. Betonarmesi ise ülkemizde kullanılan yönetmeliklere (Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları Yönetmeliği [TS 500], Yapı Elemanlarının Boyutlandırılmasında Alınacak Yüklerin Hesap Değerleri Yönetmeliği [TS498] ve Deprem Bölgelerinde Yapılacak Binalar Hakkında Yönetmelik [DBYBHY2007]) uygun olarak projelendirilmiştir. Ülkemizde yürürlükte olan deprem yönetmeliğine göre, bina önem katsayısı; konutlarda 1.0, yurt/pansiyon binalarında ise 1.4 tür. Pansiyonumuz, en başından beri yurt/pansiyon binası olarak tasarlandığından, yönetmeliklerde yer alan gereksinimleri fazlası ile sağlamaktadır.  
          
Hanımeli Pansiyonumuz konum olarak, Yalova’nın merkezi yeri kabul edilen, en güvenli ve en nezih mahallesi olan Bahçelievler’de bulunmaktadır. Kipa Alışveriş Merkezine, Yalova Sahili’ne ve Yalova İl Emniyet Müdürlüğü’ne yürüme mesafesindedir. Yalova Devlet Hastanesi’ne ve Yalova Üniversitesi Fakültelerine ise bir dolmuş ile 5 dakika mesafededir. Belirli saatlerde pansiyonumuzdan ücretsiz servis hizmeti verilmektedir.   

2, 3 ve 4 kişilik yatak kapasiteli, banyo ve tuvaleti içerisinde bulunan lüks odalarıyla hizmet veren pansiyonumuz, sizlere evlerinizde yaşadığınız huzuru ve konforu veren 4 katlı müstakil, teraslı ve bahçeli bir binaya sahiptir.  

Aklınıza takılan sorular mı var ? Hemen bizimle iletişime geçin